O mnie

Cześć!!

Mam na imię Łukasz. Skoro tu zaglądasz to na pewno kochasz podróże. Cieszę się, że mogę Tobie pokazać kawałek świata oglądanego z mojej perspektywy. Podróżuję odkąd pamiętam a z każdym odwiedzonym miejscem apetyt rośnie. Dziś wiem, że marzenia to cele z odroczoną datą realizacji.

Azja po raz pierwszy

W 2013 roku pierwszy raz odwiedziłem Azję Południowo-Wschodnią a dokładniej Tajlandię w której zostawiłem kawałek serducha. W trakcie blisko miesięcznej podróży zrodziło się nowe wielkie marzenie – wyjechać w długą podróż do Azji, poznać ludzi, ich kulturę oraz odwiedzić wspaniałe miejsca. Cztery lata później pożegnałem się z pracą w korporacji i zrealizowałem ten cel. Decyzja o wyjeździe była strzałem w dziesiątkę. W ciągu 10 miesięcy zwiedziłem Tajlandię, Birmę, Laos, Kambodżę, Indonezję , Malezję, Brunei, Singapur i Filipiny. W trakcie podróży poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi z którymi utrzymuję kontakt.  Każdemu życzę wyjścia ze swojej strefy komfortu i realizacji marzeń podróżniczych. Tylko ostrzegam: z takiej podróży wraca się po to żeby zaplanować kolejną. 😀

Totalnie zafascynowałem się Birmą, gdzie poznałem najserdeczniejszych i najbardziej uśmiechniętych ludzi na świecie. O Birmie zresztą mogę opowiadać godzinami a mój pierwszy artykuł dla prasy napisałem właśnie o tym kraju. Zakochałem się w Indonezji i z wielkim smutkiem ją opuszczałem ale wróciłem po 2 miesiącach do tego wspaniałego kraju w którym znajduje się mnóstwo cudownych miejsc. Po malezyjskiej stronie Borneo spotkałem nad rzeką Kinabatangan stado dzikich słoni oraz odkryłem skrawek raju na pięknej wyspie Mantanani.

Podróżnicze inspiracje

O wielu podróżniczych sytuacjach, odkryciach, odwiedzonych miejscach i przemyśleniach opowiem Tobie na mojej stronie. Poza historiami z moich podróży otrzymasz masę praktycznych informacji i porad dzięki czemu zaplanowanie swoich wyjazdów będzie dziecinnie proste.  Jeśli masz jakiekolwiek pytania, potrzebujesz rady – pisz śmiało korzystając z formularza kontaktowego lub odwiedź moje kanały social mediów.

Znajdziesz mnie na Instagramie, gdzie jestem bardzo aktywny – szczególnie w trakcie wyjazdów. Dzięki temu kanałowi poznałem mnóstwo ludzi i co jest dla mnie niesamowite, stałem się inspiracją dla kilku osób, które właśnie ruszyły na swoje azjatyckie wyprawy.

Zachęcam Ciebie do polubienia mojego fan page na Facebooku – nawet jeśli nie mam czasu w podróży na napisanie  nowego posta na blogu to zawsze znajdziesz na moim profilu porcję nowych zdjęć, świeże rady i informacje gdzie przebywam i co robię. Może spotkamy się gdzieś w trasie ?

Pamiętaj: Sky is the limit!!!  Dzięki, że jesteś !

Łukasz

Pin It on Pinterest